pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Dzień Bioróżnorodności z pracownikami Żywiec-Zdrój

W maju, gdy cały świat kipi zielenią, jest bardzo ważne przyrodnicze święto – Międzynarodowy Dzień Bioróżnorodności. Z tej okazji przygotowaliśmy dla pracowników w Radziechowach-Wieprzu różne aktywności związane z przyrodą.

Postawiłyśmy na edukację za pomocą opowieści. Spotkałyśmy się z pracownikami, by porozmawiać o tym, co można zrobić we własnych ogrodach, na balkonach, by sprawić, że staną się oazą dla różnych gatunków ptaków, owadów i ssaków. Rozmawialiśmy o tym na czym polega bioróżnorodność i czemu tak wiele jej zawdzięczamy. Wśród tych opowieści uczestnicy mogli zadawać pytania i korzystać z przygotowanych inspiracji pełnych kwiatów. Powstały też różne materiały wewnętrzne, z których można więcej dowiedzieć się o skarbach polskiej przyrody i ich ochronie. Nie zabrakło też odwołań do zaangażowania firmy w działania na rzecz czynnej i biernej ochrony przyrody.