pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Za górami, za lasami

Świat wokół nieustannie się zmienia, a my razem z nim. Postęp nauki, wynalazki, odkrycia i innowacyjne pomysły towarzyszą nam na co dzień prowadząc do zmian społecznych. Często postrzegamy je jako odległe ideały, krainę „Za górami, za lasami” – daleką i nieosiągalną. Naszym zadaniem jest przybliżanie tej krainy – przekuwanie planów, celów i marzeń na działania i efekty.

Jesteśmy organizacją pozarządową realizującą cele pożytku publicznego. Działamy na rzecz ochrony przyrody i zrównoważonego rozwoju, popularyzacji innowacyjnych rozwiązań w edukacji ekologicznej, kształtowania cech i postaw obywatelskich oraz budowania partnerstw międzysektorowych.

Realizujemy także projekty wspierające społeczną odpowiedzialność biznesu oraz strategie ESG. We wszystkich naszych działaniach dbamy o profesjonalizm i partnerstwo. Wierzymy że dialog i efektywna współpraca są najlepszą drogą do realizacji wspólnych, ambitnych celów.

Angażujemy się w inicjatywy wspierające realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju – Agendę 2030. Działamy w obszarach, w których nasza wiedza i doświadczenie sprawdzą się najlepiej – edukacja, ochrona przyrody, działania na rzecz klimatu, odpowiedzialna konsumpcja, zrównoważone miasta i społeczności.

Poznaj nas

Kasia

Kasia Dytrych, Prezeska Zarządu Fundacji
tel. 502 515 662

Z wykształcenia przyrodniczka, nauczycielka i menedżerka. Od ponad 20 lat zajmuję się edukacją przyrodniczą, stworzyłam liczne autorskie programy edukacyjne, współpracowałam przy dużych kampaniach odpowiedzialności społecznej biznesu dbając o warstwę merytoryczną i dydaktyczną. Dbam o to, by w działaniach łączyć wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin. Pomagam projektować usługi, programy przyrodnicze i działania na rzecz bioróżnorodności. Projektuję ścieżki dydaktyczne i tworzę filmy przyrodnicze.

Pasjonuje mnie botanika, zapylacze i odkrywanie nieznanych zakątków Dolnego Śląska. Świat przemierzam z aparatem w dłoni, nigdzie nie ruszam się bez notesu i ołówka. Szanuję koty.

Zerknij na LinkedIn.

Nasz zespół

Współpracujemy z gronem różnych specjalistów – przyrodników, pedagogów, leśników, outdoorowców, socjologów, PRowców, artystów i wielu innych. Lubimy patrzeć na przyrodę z różnych perspektyw i włączamy do tego innych, by pomogli nam dostrzec niuanse. Jesteśmy przekonani, że łącząc siły (i umysły) po prostu możemy więcej.

Nasze działania wspiera Rada Fundacji składająca się z trzech specjalistek reprezentujących różne sektory działalności. Dzięki temu lepiej rozumiemy potrzeby i wyzwania stojące przed organizacjami pozarządowymi, biznesem, samorządami i oświatą.