pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Za górami, za lasami

Świat wokół nieustannie się zmienia, a my razem z nim. Postęp nauki, wynalazki, odkrycia i innowacyjne pomysły towarzyszą nam na co dzień prowadząc do zmian społecznych. Często postrzegamy je jako odległe ideały, krainę „Za górami, za lasami” – daleką i nieosiągalną. Naszym zadaniem jest przybliżanie tej krainy – przekuwanie planów, celów i marzeń na działania i efekty.

Jesteśmy organizacją pozarządową realizującą cele pożytku publicznego. Działamy na rzecz ochrony przyrody i zrównoważonego rozwoju, popularyzacji innowacyjnych rozwiązań w edukacji ekologicznej, kształtowania cech i postaw obywatelskich oraz budowania partnerstw międzysektorowych.

Realizujemy także projekty wspierające społeczną odpowiedzialność biznesu. We wszystkich naszych działaniach dbamy o profesjonalizm i partnerstwo. Wierzymy że dialog i efektywna współpraca są najlepszą drogą do realizacji wspólnych, ambitnych celów.

Poznaj nasz zespół

kasia-dytrych

Kasia Dytrych, Prezes Zarządu Fundacji
tel. 502 515 662

Z wykształcenia przyrodnik, nauczyciel i menedżer. Od ponad 17 lat zajmuję się edukacją przyrodniczą, stworzyłam liczne autorskie programy edukacyjne, współpracowałam przy dużych kampaniach CSR dbając o warstwę merytoryczną i dydaktyczną. Pasjonuje mnie pedagogika przygody, odkrywanie nieznanych zakątków Dolnego Śląska oraz botaniczne podróże. Świat przemierzam z aparatem w dłoni, nigdzie nie ruszam się bez notesu i ołówka.

ula-fabianiak

Ula Fabianiak

Przez wiele lat koordynowałam przyrodnicze projekty dla nauczycieli oraz programy grantowe. Organizowałam szkolenia stacjonarne, terenowe i e-learningowe dla nauczycieli, uczniów, przedstawicieli władz samorządowych i organizacji pozarządowych.