pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Program grantowy Fundusz Naturalnej Energii

Rozpoczyna się nabór wniosków na lokalne działania na rzecz środowiska naturalnego, ochrony przyrody i edukację ekologiczną. Fundacja jest partnerem społecznym programu.

Czytaj więcejCzytaj więcej

Plany i wizje

Intensywny czerwiec zakończyliśmy w Żelazowej Woli. Nie ma lepszego miejsca na snucie przyrodniczych planów niż miejsce pełne zieleni i kipiące życiem.

Czytaj więcejCzytaj więcej

O bioróżnorodności i klimacie z młodzieżą

Ostatnią sobotę czerwca spędziliśmy na warsztatach dla stypendystów Fundacji ORLEN. Dla zdolnej i utalentowanej młodzieży przygotowaliśmy zajęcia w terenie, a na tapet wzięliśmy bioróżnorodność, rolę zapylaczy i zmianę klimatu – trudne i wymagające tematy.

Czytaj więcejCzytaj więcej

O zapylaczach z okazji Dnia Ochrony Środowiska

Czerwiec to przełom wiosny i lata, w przyrodzie dużo się dzieje. To również doskonała okazja do edukacji, zwłaszcza że 5 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Ochrony Środowiska. My w tym czasie poznawaliśmy tajemnice zapylaczy z pracownikami spółki Hochland Polska

Czytaj więcejCzytaj więcej

EkoMisja wystartowała!

Czy wiecie, że recykling jednej butelki PET pozwala zaoszczędzić energię potrzebną do świecenia żarówki 60 W przez 6 godzin? To tylko jedna z wielu ciekawostek, które czekają na uczestników gry terenowej „EkoMisja” poświęconej tematyce segregacji odpadów. W październiku, w gminie Radziechowy-Wieprz ruszyła świetna gra w ramach programu „To dla mnie naturalne”, którego Fundacja jest partnerem.

Czytaj więcejCzytaj więcej

Znamy Zwycięzców konkursu “GOZpodarne wyzwanie”!

W tym roku z okazji 20-lecia firmy Stena Recycling zdecydowała się dofinansować 20 lokalnych, cyrkularnych projektów!

Czytaj więcejCzytaj więcej

Spotkania z Laureatami konkursu Fundusz Naturalnej Energii

W zeszłym tygodniu odwiedziłyśmy z kamerą aż sześć projektów realizowanych dzięki grantom z Funduszu Naturalnej Energii.

Czytaj więcejCzytaj więcej

Z odwiedzinami u Laureatów Funduszu Naturalnej Energii

W ostatnich dniach miałyśmy ogromną przyjemność odwiedzić dwa projekty realizowane w ramach XI edycji konkursu Fundusz Naturalnej Energii – oba dotyczące ochrony zasobów wodnych.

Czytaj więcejCzytaj więcej

Konkurs “GOZpodarne wyzwanie”

Masz pomysł jak lokalnie promować gospodarkę cyrkularną? Podejmij GOZpodarne wyzwanie i weź udział w konkursie grantowym, którego organizatorem jest Stena Recycling.

Czytaj więcejCzytaj więcej

Jak chronić bioróżnorodność?

Bioróżnorodność jest kluczowa dla naszego życia na Ziemi. Dzięki przyrodzie mamy co jeść, gdzie mieszkać, możemy cieszyć się pięknymi krajobrazami, oddychać czystym powietrzem i inspirować się w sztuce i w nauce.

Czytaj więcejCzytaj więcej
  • 1
  • 2
  • 4