pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Co robimy?

Forum „Biznes na rzecz bioróżnorodności”

Zgromadzenie Ogólne ONZ uchwaliło 20 maja Światowym Dniem Pszczół, który obchodziliśmy po raz  pierwszy w tym roku. Z tej okazji, wspierałyśmy organizacyjnie I Forum „Biznes na rzecz bioróżnorodności”. Co mają pszczoły wspólnego z bioróżnorodnością? Te niewielkie owady pełnią nieocenioną rolę w łańcuchu pokarmowym zapylając kwiaty. Dzięki zapylaniu powstają nasiona i owoce, z których czerpiemy zarówno my, jak i wiele gatunków zwierząt.

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem „Biznes na rzecz bioróżnorodności”, w którym znajdują się artykuły merytoryczne oraz zbiór dobrych praktyk z Polski i ze świata.

Fundusz Naturalnej Energii

Fundusz Naturalnej Energii to konkurs grantowy realizowany we współpracy z GAZ SYSTEM S.A. Celem konkursu jest zaplanowanie działań na rzecz ochrony wody, ziemi, powietrza i energii, kształtowanie postaw i budowanie świadomości ekologicznej, aktywizacja lokalnych społeczności do działań na rzecz przyrody oraz wspieranie inicjatyw służących szeroko pojętej ochronie środowiska.

Jeśli masz pomysł na projekt, które realizuje powyższe cele, zapraszamy do zapoznania się z warunkami wnioskowania i niezbędnymi dokumentami, które znajdziesz na stronie programu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!