pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

To dla mnie naturalne – spotkanie z lokalnymi liderami

Gminny konkurs zbiórki odpadów z tworzyw sztucznych dla mieszkańców Gminy Radziechowy – Wieprz trwa, a my tymczasem spotkałyśmy się z lokalnymi liderami, by podyskutować o odpadach.

Działania w partnerstwie mają ogromną moc między innymi dlatego, że można wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i wspólnie szukać rozwiązań.

W przypadku segregacji odpadów jest sporo niuansów, a nawet pułapek, przez które segregacja może być nieefektywna. Dlatego też spotkaliśmy się z lokalnymi liderami, by wspólnie zastanowić się, jakie aspekty wymagają dodatkowej edukacji, co jest niejasne i jak możemy sobie z tym poradzić.

Najważniejszym elementem były oczywiście pytania i dyskusja. Cieszymy się, że temat jest dla Gminy ważny, i że mieszkańcy starają się podejść do wyzwania konkursowego jak najlepiej. Przed nami jeszcze kilka miesięcy i różne spotkania oraz wydarzenia, które mamy nadzieję rozwieją wszelkie wątpliwości.

Sponsorem konkursu jest firma Żywiec Zdrój S.A., a jego partnerami są:
– Gmina Radziechowy Wieprz,
– Firma Piotrplast,
– Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.,
– Fundacja „Za górami, za lasami”.