pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Pomysł i materiały na warsztaty dla sanockich i wolbromskich szkół

Cały czas szukamy rozwiązań, by z jednej strony odpowiedzieć na codzienność i związane z nią ograniczenia, a z drugiej – inspirować, motywować i zachęcać do działania. Tym razem zamiast corocznych warsztatów w szkołach przygotowałyśmy materiały dla nauczycieli, aby mogli z uczniami porozmawiać o Celach Zrównoważonego Rozwoju. To kolejny rok naszej współpracy z SumiRiko Poland.

Po raz kolejny mamy okazję współpracować przy promocji Celów Zrównoważonego Rozwoju. Tym razem jednak wyzwanie polega na tym, by zrealizować to w zdalnej formie. Przygotowałyśmy materiały dla nauczycieli uwzględniające wszystkie niezbędne informacje, zadania, wyzwania do zrealizowania z uczniami. Pojawił się też nowy element – wiedza dotycząca budowania nawyków. W tym celu przygotowałyśmy nawykownik, który ma pomóc uczestnikom w realizacji wyzwań, które sami sobie postawią i zdefiniują. Dla nauczycieli była też udostępniona możliwość przedyskutowania różnych elementów scenariusza zajęć i zadania dodatkowych pytań.

Mamy nadzieję, że mimo zmienionej formy warsztatów były one ciekawym zetknięciem z tematyką, która dotyka nas wszystkich.