pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Odpady to nie śmieci – to surowce

11 maja obchodzimy Dzień bez Śmiecenia. To już 15. edycja akcji, której celem jest zwrócenie uwagi na kwestię gospodarowania odpadami. Hasłem tegorocznego święta jest #WidzęWięcej.

Dzień bez Śmiecenia – to pomysł wypracowany przez młodzież z kilkunastu krajów  współdziałających w ramach międzynarodowego programu „Europejski Eko-Parlament Młodzieży” w 2007 r., przedsięwzięcia firmowanego przez PRO EUROPE (organizację zrzeszającą działające w ramach systemu Zielonego Punktu organizacje odzysku), a koordynowanego i organizowanego w Polsce przez Rekopol Organizację Odzysku Opakowań SA. Celem jest propagowanie prawidłowych zasad segregowania odpadów, promowanie proekologicznych postaw i ochrony środowiska. W ramach projektu realizowane są działania edukacyjne oraz wydarzenia zwiększające świadomość konsumentów w zakresie problematyki gospodarki odpadami.

Serdecznie zapraszamy na stronę www.dzienbezsmiecenia.pl do zapoznania się z przygotowanymi materiałami edukacyjnymi i promocyjnymi, a także do pobrania elektronicznej kartki i wysłania jej w świat, by promować ideę Dnia bez Śmiecenia!