pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Konkurs “GOZpodarne wyzwanie”

Masz pomysł jak lokalnie promować gospodarkę cyrkularną? Podejmij GOZpodarne wyzwanie. W imieniu Organizatora – firmy Stena Recycling – zapraszamy organizacje pozarządowe, jednostki samorządowe, szkoły oraz inne podmioty działające na rzecz społeczności lokalnych do udziału w konkursie grantowym. W tym roku z okazji 20-lecia firmy dofinansowanie otrzyma 20 lokalnych, cyrkularnych projektów!

Realizacja idei gospodarki cyrkularnej wymaga zaangażowania nie tylko producentów, ale także społeczeństwa, poprzez kształtowanie świadomych wyborów konsumenckich. Właśnie dlatego tak ważne jest promowanie działań mających na celu popularyzację GOZ oraz edukację w tym zakresie, co stanowi jeden z głównych celów naszego konkursu grantowego.

W ramach konkursu „GOZpodarne wyzwanie” Stena Recycling wyróżni najlepsze, lokalne i autorskie pomysły na promocję i realizację idei gospodarki cyrkularnej. Wsparcie otrzymają inicjatywy skierowane do społeczności lokalnych, takie które zachęcają do podejmowania aktywności w obszarze GOZ oraz mają wpływ na kształtowanie świadomości i postaw sprzyjających odpowiedzialnym wyborom konsumenckim.

Konkurs grantowy skierowany jest do organizacji pozarządowych, samorządów, samorządowych jednostek organizacyjnych typu świetlice środowiskowe, biblioteki czy lokalne kluby, a także szkół i innych podmiotów zlokalizowanych lub prowadzących działania w powiatach i miastach, gdzie oddziały ma Stena Recycling (bydgoski, kartuski, wejherowski pucki, lubelski, suwalski, rzeszowski, policki, poznański, wrocławski, oświęcimski i wschowski oraz miasta na prawach powiatu: Bydgoszcz, Gdynia, Siemianowice Śląskie, Szczecin, Sosnowiec, Warszawa, Poznań, Rzeszów, Suwałki, Wrocław).

Zgłoszenia konkursowe można wysyłać w terminie od 1 czerwca do 20 lipca 2021 r. do godziny 23:59. Wystarczy wypełnić prosty formularz i przesłać go na adres konkursGOZ@stenarecycling.com. Spośród nadesłanych pomysłów Jury wybierze maksymalnie 20, które otrzymają granty w wysokości 5000 zł.

Regulamin Konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.stenarecycling.pl/konkursgoz/.

Organizatorem Konkursu jest Stena Recycling, a partnerem wspierającym – Fundacja “Za górami, za lasami”.