pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii

IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii

Z wielką radością dzielimy się z Wami informacją, że Fundacja „Za górami, za lasami” została Partnerem społecznym konkursu Fundusz Naturalnej Energii, organizowanym przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Uruchomiony przez GAZ-SYSTEM konkurs organizowany jest już po raz dziewiąty. Każdego roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony placówek oświatowych, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, dla których temat ochrony środowiska jest istotny w codziennym działaniu.

Celem konkursu jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego oraz aktywizacja lokalnej społeczności do działań na rzecz poszanowania i ochrony środowiska. Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji można składać do 17 grudnia 2018 r.

Zgodnie z regulaminem do każdego z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, trafi po 50 tys. zł na realizację najlepszych projektów o tematyce ekologicznej. Łączna pula dofinansowania wynosi 250 tys. zł. Maksymalna wysokość jednego grantu to 10 tys. zł.

Serdecznie zapraszamy do udziału samorządy, placówki oświatowe oraz organizacje pozarządowe. Dla Instytucji, które chciałby złożyć swój projekt o dofinansowanie, przygotowane zostały materiały  informacyjne i różne formy wsparcia na etapie tworzenia wniosku:

13.11 o 18.00 zapraszamy na live na profilu Facebook konkursu, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania związane z konkursem,

– na stronie internetowej konkursu dostępna jest prezentacja, która ma na celu ułatwienie uzupełnienia formularza wniosku grantowego,

– do dnia składania wniosków, tj do 17 grudnia 2018 r., czynna jest też infolinia gdzie można uzyskać niezbędną pomoc i odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z pozyskaniem dofinansowania z Funduszu Naturalnej Energii

Wszelkie informacje (regulamin, formularz wniosku o dofinansowanie) możecie znaleźć na stronie: www.gazsystemdlanatury.pl oraz na profilu FB/FunduszNaturalnejEnergii.