pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Biznes na rzecz bioróżnorodności

Zgromadzenie Ogólne ONZ uchwaliło 20 maja Światowym Dniem Pszczół, który obchodziliśmy po raz  pierwszy w 2018 roku. Z tej okazji, wspierałyśmy organizacyjnie I Forum „Biznes na rzecz bioróżnorodności”.

Co mają pszczoły wspólnego z bioróżnorodnością? Te niewielkie owady pełnią nieocenioną rolę w łańcuchu pokarmowym zapylając kwiaty. Dzięki zapylaniu powstają nasiona i owoce, z których czerpiemy zarówno my, jak i wiele gatunków zwierząt. A bioróżnorodność to właśnie sieć zależności – wśród gatunków, w ekosystemach.

Forum skupiało naukowców, pasjonatów oraz oczywiście przedstawicieli biznesu, czyli praktyków, którzy starają się działać na rzecz środowiska. Były okazje do dyskusji, zadawania pytań i do dzielenia się pomysłami na to, jak zaangażować się w pomoc przyrodzie.

Przy okazji Forum powstał też Raport pełen merytorycznych ciekawostek oraz case study. Nasze ekspertki współtworzyły ten materiał, a można go pobrać stąd (kliknij).